Simone Biles е официално най-големият гимнастик в света

- Не съм следващият Юсеин Болт или Майкъл Фелпс. Аз съм първият Симоне Бийлс ', казва 19-годишният младеж, след като взе златото у дома в многостранното състезание - и създаде история в процеса

От Кайли Гилбърт Пин пълен пансион кикотене електронна поща Изпращане на текстово съобщение печат

Симоне Бийлс направи историята снощи, когато взе злато у дома в индивидуалното състезание по спортна гимнастика, стана първата жена от две десетилетия, която проведе и световното първенство и Олимпийски многократни титли. Тя също е първата гимнастичка, спечелила три поредни световни първенства. И не само, че Бийлс спечели златния медал, тя победи съотборника Али Райсман с 2,1 точки - наистина поразителен марж. (Преди това най-големият марж на победа в многоборството беше 0,6 от Настя Люкин през 2008 г. А когато Габи Дублас спечели злато в Лондон, това беше само с 0,259 точки.) Нейната победа също помага да се укрепи статутът на САЩ в свят на гимнастиката: Сега сме първата нация с четири поредни победители в олимпиадата.

как да се сдобием с краката на Carrie underwoods

Не е чудно, че сега тя е определяна като най-великата гимнастичка на всички времена.

Въпреки че победи Райсман, статутът им на BFF изглежда е в такт. 'Влизам в (всичките), знаейки, че (Бийлс ще спечели'), каза Райсман пред USA Today преди събитието в четвъртък. 'Само защото тя печели всеки един конкурс'. Райсман изглеждаше в екстаз, само за да вземе сребърно у дома, след като изпусна бронзовия медал в състезанието по многоборство през 2012 г., публикувайки снимка в Instagram на нея на подиума с надпис „REDEMPTION BABY. Това е всичко'.

И докато медиите вече се опитват да използват нелепи етикети за Biles като версията за гимнастика & apos; на Майкъл Фелпс (тъй като те подкопаваха други спортисти), тя просто не го има. „Аз не съм следващият Юсеин Болт или Майкъл Фелпс. Аз съм първата Симоне Билес “, каза тя в интервю. Но не само че е страховито, но е и смирена: „За мен аз съм същият Симон. Просто имам два олимпийски златни медала сега. Имам чувството, че тази вечер си свърших работата “. Да, момиче, казваме, че сте направили това и след това някои.